Skip to main content

Rozwiązania w zakresie zarządzania podróżami służbowymi w przedsiębiorstwie i zadowolenie podróżnych

Traveler Satisfaction
Traveler Satisfaction Mobile

Biuro podróży służbowych ułatwiające organizację podróży

Organizowanie podróży służbowych z firmą Egencia jest znacznie łatwiejsze.

Mogą Państwo prowadzić działalność w dowolnym miejscu. My zapewnimy tam dojazd.

Podróżni biznesowi powinni korzystać z usług na odpowiednim poziomie. Podróż służbowa powinna być dla nich osobistym, naturalnym i wygodnym przeżyciem, a zarządzanie nią — procesem łatwym, zapewniającym oszczędności i zgodność z regulaminem. Można to uzyskać dzięki współpracy z odpowiednim biurem podróży służbowych, zgodnie z potrzebami firmy lub korporacji.

  • Oszczędność czasu zapewnia proste w obsłudze narzędzie do zarządzania rezerwacjami, w ramach którego dane podróżnego są synchronizowane na każdym urządzeniu.
  • Obniżenie kosztów zapewniają specjalne ceny, którym towarzyszy spersonalizowana obsługa zoptymalizowana dla danego podróżnego.
  • Organizację podróży dodatkowo ułatwia Egencia Advantage — zintegrowana usługa pozwalająca na obsługę kwestii związanych z ubezpieczeniami, parkingami, wizami itp.

Dlaczego kultura podróży jest ważna

Travel Management Company Helps Business Travelers

Bezstresowe podróże firmowe z firmą Egencia

Sytuacja na rynku podróży szybko się zmienia. Dzięki platformie firmy Egencia użytkownicy korzystający z dowolnego urządzenia mogą zawsze być na bieżąco ze zmianami w lokalnych przepisach i zasadach dotyczących podróży. Dzięki nam każde podróż przebiegnie bez niespodzianek.

Zawsze z Państwa podróżnymi

Dzięki naszym usługom Państwa podróżni będą zadowoleni, a Państwa programy podróży firmowych — bardziej efektywne. Egencia zapewnia łatwy w obsłudze, innowacyjny program podróży służbowych w przystępnej cenie.

  • Łatwa rezerwacja podróży służbowych i zarządzanie nimi z dowolnego urządzenia, w tym z komputera, urządzenia mobilnego lub telefonu.
  • Za pośrednictwem naszej aplikacji podróżny może dokonywać rezerwacji hoteli, podróży i samochodów, sprawdzać plany podróży, na bieżąco otrzymywać aktualizacje i odnajdywać drogę w mieście.
  • Szybką pomoc zapewnia AssistMe — łatwa w użyciu, uruchamiana jednym kliknięciem funkcja umożliwiająca konsultantowi ds. podróży dostęp do profilu i planu podroży danego podróżnego, a także do regulaminu obowiązującego w jego firmie.

Kontakt z podróżnymi

Corporate Travel Program Travel Options
Light-grey-mobility

Pracownicy dysponujący odpowiednimi narzędziami to zadowoleni podróżni

70% podróżnych twierdzi, że lubi podróże służbowe. Jak poprawić zgodność z zasadami i zadowolenie podróżnych.

Travel Management Company Traveler Support

Kompetentne wsparcie podróżnych

Podczas podróży wiele może się zdarzyć. Nasze biuro podróży służbowych zadba o to, aby obsługa podróżnych była zgodna z Państwa regulaminem podróży i aby nie zakłócała Państwa działalności.

  • Jeden numer z dowolnego miejsca na świecie, aby uzyskać niezbędną pomoc.
  • Obsługa podróżnych w ich języku gwarantująca kontakt z właściwymi konsultantami ds. podróży służbowych.
  • Dodatkowa pomoc ekspercka dla osób często podróżujących służbowo, usługi dla podróżnych klasy biznes, bezpieczeństwo podróżnych i zarządzanie ryzykiem podróży.

Rozwiązania dla podróżnych biznesowych

Udanej podróży. Amex GBT Egencia pomaga ułatwić podróżowanie i dociera do prawie 2 milionów podróżnych biznesowych tam, gdzie jest to potrzebne.

Light-grey-mobility

Nowatorskie rozwiązania podróżne dla szybko rozwijających się firm

Warto współpracować z biurem podróży służbowych, które nadąża za potrzebami Państwa firmy. Jak zmniejszyć wydatki na podróże i jakie jeszcze korzyści przynosi program podróży?

Szukają Państwo programu podróży, który spodoba się podróżnym? Jeśli tak, możemy w tym pomóc.