Skip to main content

Rozwiązania do zarządzania podróżami, zarządzanie zgodnością, ryzykiem i wydatkami

Travel Management Solutions Hero Banner
Travel Management Solutions Hero Banner

Łatwe zarządzanie podróżami

Dzięki natychmiastowemu dostępowi do wszystkich aktualnych informacji o podróży mogą Państwo łatwiej tymi podróżami zarządzać niezależnie od tego, czy chodzi o dokonanie lub modyfikację rezerwacji, czy zatwierdzenie podróży służbowej.

Jak opracować i wdrożyć program podróży służbowych

Zarządzanie wydatkami, planami podróży i podróżami może być stresujące. Wiodące platformy firmy Egencia ułatwiają firmom — niezależnie od ich rozmiaru i potrzeb w zakresie podróży — kontrolowanie wydatków, ograniczeń i zasad.

Zgodność z regulaminem. Brak potrzeby szkolenia.

Jeśli w posiadanym rozwiązaniu do zarządzania podróżami uwzględniono przyjęty regulamin podróży, wszystkim jest łatwiej. Podróżni mogą wybierać wstępnie zatwierdzone opcje, a osoby zatwierdzające mogą zatwierdzać wnioski jednym kliknięciem.

 • Oferta prawie 500 tys. hoteli i ponad 475 linii lotniczych oznacza, że podróżni zawsze znajdą odpowiednią opcję zgodną z przyjętym regulaminem podróży.
 • Proaktywne zarządzanie zasadami. Zasady zarządzania podróżami mogą być na bieżąco monitorowane i optymalizowane na podstawie aktualnych raportów i analiz.
 • Regulamin podróży i dane w profilach podróżnych są synchronizowane, aby zapewnić zgodność i zwiększyć zadowolenie podróżnych.

Rozwiązania zapewniające zgodność z regulaminem

Travel Management Policy Compliance
82%
podróżnych korzystających z usług firmy Egencia
dokonuje rezerwacji zgodnie z zasadami
Harvard Business Review

84% liderów biznesu twierdzi, że kontakt osobisty wzmacnia dobre, długotrwałe relacje z klientem.

Kultura podróży — przewaga konkurencyjna w obleganej branży.

Zarządzanie ryzykiem rusza na ratunek

Wiemy, że pracownicy są Państwa najcenniejszymi zasobami. Współpracujemy zatem z najlepszymi dostawcami usług bezpieczeństwa, aby takich pracowników chronić.

 • Obserwacja podróżnych to funkcja, która pozwala łatwo zlokalizować podróżnych i co 15 minut aktualizować o nich dane.
 • Dzięki wiedzy o zaistniałych zdarzeniach mogą Państwo odpowiednio informować podróżnych o sytuacjach, które mogą wpłynąć na ich podróż.
 • Wskaźniki poziomu ryzyka na świecie pozwalają ocenić ryzyko i ograniczyć przypadki podróży do miejsc niebezpiecznych.

Rozwiązania ułatwiające zarządzanie ryzykiem

Travel Management Risk

Łatwiejsze podróżowanie. Firma Egencia oferuje rozwiązania do zarządzania podróżami służbowymi niemal dwóm milionom podróżnych. Dbamy o to, aby podróżni wygodnie docierali do celu podróży.

Travel Management Expense

Dostosowane zarządzanie wydatkami

Oszczędności dzięki łatwiejszemu raportowaniu wydatków? Możemy to zapewnić. Nasze rozwiązanie do zarządzania wydatkami można zastosować w Państwa przedsiębiorstwie bez względu na to, czy korzystają Państwo ze zwykłych arkuszy kalkulacyjnych, czy z zaawansowanych systemów do obsługi wydatków.

 • Łatwe raportowanie ze zautomatyzowanym podejściem online do wydatków.
 • Aplikacja Egencia Open Sync może przesłać dane z osobistej karty kredytowej do systemu zarzadzania wydatkami na potrzeby łatwego raportowania w celu uzyskania zwrotu poniesionych wydatków.
 • Egencia Open Connect. Do wyboru dostępnych jest ponad 20 dostawców usług zarządzania wydatkami, aby automatycznie przesyłać dane oraz oszczędzać czas i pieniądze, kompleksowo zarządzając wydatkami podróżnymi.

Rozwiązania ułatwiające zarządzanie wydatkami

Black background promo blade

Wchodzimy w nową erę podróży służbowych, co wymaga zmiany podejścia

Pomożemy Państwu dowiedzieć się, jak ulepszyć program podróży, aby wzmacniać więzi między pracownikami i maksymalizować zwrot z inwestycji

Zintegrowana usługa do zarządzania profilami

W dowolnym momencie mogą Państwo pobrać dane i aktualizować profile. Dzięki naszej cyfrowej platformie do zarządzania podróżami Państwa informacje z profili podróżnych są zawsze zsynchronizowane.

 • Uproszczona konfiguracja sprawia, że mogą Państwo wysyłać łącza służące samodzielnej rejestracji lub szybko tworzyć wiele profili podróżnych.
 • Zapewniony nadzór działu HR w przypadku śledzenia nowych lub odchodzących pracowników dzięki zintegrowanemu zarządzaniu centrami kosztów.
 • Zsynchronizowane profile na każdym urządzeniu. Rezerwacje w dowolnym czasie z dowolnego miejsca, w którym przebywają podróżni i managerowie ds. podróży.

Rozwiązania ułatwiające zarządzanie profilami

Travel Management One-stop Shop

Czy potrzebują Państwo lepszych niż dotychczasowe rozwiązań do zarządzania podróżami? Jeśli tak, możemy w tym pomóc.