Skip to main content
Global organization hero image
Global organization - Hero image

Podróże z prędkością biznesu

Korzystając ze wsparcia American Express Global Business Travel, Egencia oferuje bezkonkurencyjną wartość i wyjątkowy wybór.

Light-grey-mobility
Global National Home Global Travel Partnership

Globalny partner ds. podróży, jakiego potrzebuje Państwa firma z branży turystycznej

Zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc Global Program Managerów i wsparcie regionalnych działów pomocy i zespołów ds. zarządzania kontem.

  • Stałe monitorowanie wyników pod kątem optymalizacji lokalnej pozwala oszczędzać czas i pieniądze.
  • Lepsza widoczność dzięki analizom danych i raportom generowanym na żądanie.
  • Narzędzia do zarządzania ryzykiem służące sprawdzaniu w aplikacji lokalizacji podróżnych oraz aktualizacje wiadomości dla podróżnych co 15 minut.
  • Sprawne wdrożenie systemu, dzięki któremu będą Państwo mogli szybko przystąpić do pracy.

Uproszczony globalny program organizacji podróży i automatyczny przepływ procesów przynoszące oszczędności na kosztach podróży i poprawiające wydajność zespołu.

Jak Egencia współpracuje z innymi firmami i pomaga im opracować właściwe rozwiązania do obsługi podróży służbowych.

Partner w każdej podróży

Szybko rozwijające się firmy potrzebują procesów nadążających za ich tempem rozwoju. Dlatego też tak ważną rolę w biznesie odgrywa właściwy globalny partner ds. zarządzania podróżami. Partner, który doskonale opanował technologię związaną z podróżami i wie, jak ważne są doświadczenie i zasięg. Do takich należy firma Egencia, która — przy wsparciu American Express Global Business Travel — może pomóc Państwu osiągnąć więcej w szybszym tempie.

  • Ponad 9000 organizacji w 60 krajach polega na naszych usługach w zakresie podróży służbowych — mogą Państwo dołączyć do tego grona.
  • Podróżni i menedżerowie ds. podróży w Państwa firmie otrzymają dzięki temu usługi niezrównanej jakości, wybór i komfort.
  • Mogą Państwo zwiększyć zadowolenie podróżnych, dostosowując do nich obsługę rezerwacji, a jednocześnie zarządzać ryzykiem w podróży.

Możemy zaczynać? Zamów prezentację

A Travel Partner for Where You Want To Be
Agile-and-predictable-travel-services

Sprawne i przewidywalne usługi związane z podróżami

Korporacyjny program organizacji podróży powinien oferować przewidywalne koszty podróży, zwrot z inwestycji i zgodność z korporacyjnym regulaminem podróży. 

Light-grey-mobility

Do pobrania bezpłatnie: Nowa wersja programu podróży

2020 r. zmienił sposób prowadzenia działalności na całym świecie. Zmienił się też świat podróży służbowych. Firma BTN Group we współpracy z firmą Egencia przeprowadziła badanie wśród menedżerów ds. podróży i kadry kierowniczej, aby dowiedzieć się, jak firmy podchodzą do zorganizowanych podróży służbowych dziś i w przyszłości.

Tutaj mogą Państwo pobrać opracowanie, z którego dowiedzą się Państwo więcej o trendach dotyczących podróży służbowych.

Zasięg globalny. Pomoc lokalna.

Pomoc, jakiej Państwo potrzebują. Nasi agenci są dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez cały rok – online, offline i w aplikacji.

  • Nasi eksperci znają Państwa firmę i mówią w Państwa języku.
  • Nasi wykwalifikowani konsultanci pomogą uprościć nawet najbardziej skomplikowane plany podróży.
  • Pomoc nastawiona na sukces – jedno kliknięcie i jeden numer – dostęp o każdej porze dnia i nocy.

Jak firma Egencia pomaga zespołowi ds. podróży z firmy Starbucks w realizacji szytego na miarę programu, który uwzględnia cztery kluczowe kwestie: koszt, wygodę, elastyczność i bezpieczeństwo.

Global National Home Global Reach
Global National Home Save Time Travel Light

Oszczędność czasu. Podróż bez ograniczeń.

Aktualny plan podróży w jednym miejscu. Dostępny z dowolnego miejsca. Nasza platforma cyfrowa synchronizuje dane podróży niezależnie od metody dostępu.

Jedno w pełni zintegrowane rozwiązanie do zarządzania wydatkami umożliwia zarządzanie wydatkami na podróże w ramach wydajnego, kompleksowego procesu zarządzania budżetami podróży, wydatkami i uzgodnieniami na koncie.

Firma Egencia oferuje rozwiązania do zarządzania podróżami służbowymi niemal dwóm milionom podróżnych. Dbamy o to, aby podróżni wygodnie docierali do celu podróży.

Chcą Państwo poprawić jakość swojego globalnego planu podróży służbowych? Możemy zacząć już dziś.