Skip to main content

Oszczędności na podróżach firmowych, oszczędności na koszcie podróży służbowych

Corporate Travel Savings
Corporate Travel Savings Mobile

Mogą Państwo zoptymalizować wydatki
na podróże dzięki oszczędnościom

Pomagamy zarówno start-upom, jak i globalnym organizacjom ograniczyć koszty podróży służbowych i każdej rezerwacji.

Funkcje do obsługi podróży służbowych, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze

Wyszukiwarka tańszych ofert hoteli i lotów firmy Egencia zapewni Państwu oszczędności nawet po dokonaniu rezerwacji. Jeśli ceny spadną, automatycznie anulujemy rezerwację i zrealizujemy ją ponownie.

Egencia Smart Mix korzysta z mechanizmów uczenia maszynowego, aby zapewnić podróżnym biznesowym łatwą i intuicyjną obsługę rezerwacji. Uwzględniane są preferencje podróżnego i historia jego rezerwacji, a także obowiązujące w jego firmie zasady dotyczące podróży, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Pomożemy Państwu na każdym etapie

Dzięki firmie Egencia rezerwowanie podróży służbowych jest łatwe i szybkie. Menedżerowie ds. Podróży mogą spersonalizować opcje podróży, wybierając preferowane hotele, tworząc lub dostosowując regulaminy podróży i wdrażając limity cenowe oraz zaawansowane wymagania zakupowe — aby ograniczyć koszt podróży służbowych.

Pomożemy Państwu poprawić wydajność pracowników, umożliwiając podróżnym biznesowym łatwe rezerwowanie podróży online, w aplikacji mobilnej lub przez telefon.

Oszczędności dzięki samoobsługowym podróżom służbowym

 

2020-IDC-MarketSpace-blog-image
Benchmarking-dashboard

Dane pozwalające znaleźć dodatkowe oszczędności w programie podróży służbowych

Egencia Analytics Studio zapewnia dostęp do raportów na temat wydatków na podróże, przestrzegania zasad przez podróżnych i zgodności z regulaminem podróży.

Te dane umożliwiają podejmowanie przemyślanych decyzji i zapewniają pełną widoczność wydatków na podróże. Jak sprawdzić, ile oszczędzają Państwo dzięki wynegocjowanym rabatom i na czym jeszcze można oszczędzić.

Tablica wskaźników umożliwia porównanie skuteczności Państwa programu podróży z programami innych dostawców i określenie potencjalnych oszczędności kosztów podróży.

Jak działa Egencia Analytics Studio

Dark background image

Umpqua Bank zwiększa zwrot z inwestycji w podróże służbowe

„Dlaczego warto korzystać z usług firmy Egencia? Opłaty są niewielkie, a oszczędności na zarządzaniu biletami równoważą koszt usługi, co stawia nas na wygranej pozycji. W dodatku mamy narzędzie, z którego wszyscy chętnie korzystają”.

JJ Giachetti
menedżer ds. podróży firmowych
Umpqua Bank

Egencia Savings Graphic Piggy Bank

Lista kontrolna — oszczędności na podróżach służbowych

Warto odpowiednio zadbać o oszczędności!

Jak zmniejszyć ogólny koszt podróży służbowych

Są już Państwo naszym klientem? Proszę skontaktować się z obsługą klienta firmy Egencia