Skip to main content
Corporate Travel Savings
Corporate Travel Savings Mobile

Mogą Państwo zoptymalizować wydatki
na podróże dzięki oszczędnościom

Pomagamy zarówno start-upom, jak i globalnym organizacjom ograniczyć koszty podróży służbowych i każdej rezerwacji.

Funkcje do obsługi podróży służbowych, które pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze

Wyszukiwarka tańszych ofert hoteli i lotów firmy Egencia zapewni Państwu oszczędności nawet po dokonaniu rezerwacji. Jeśli ceny spadną, automatycznie anulujemy rezerwację i zrealizujemy ją ponownie.

Egencia Smart Mix korzysta z mechanizmów uczenia maszynowego, aby zapewnić podróżnym biznesowym łatwą i intuicyjną obsługę rezerwacji. Uwzględniane są preferencje podróżnego i historia jego rezerwacji, a także obowiązujące w jego firmie zasady dotyczące podróży, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Dane umożliwiające znaleźć dodatkowe oszczędności w programie podróży służbowych

 

Egencia Analytics Studio zapewnia dostęp do raportów na temat wydatków na podróże, przestrzegania zasad przez podróżnych i zgodności z regulaminem podróży.

Te dane umożliwiają podejmowanie przemyślanych decyzji i zapewniają pełną kontrolę nad wydatkami podróżnymi. Jak sprawdzić, ile oszczędzają Państwo dzięki wynegocjowanym rabatom i na czym jeszcze można oszczędzić.

Tablica wskaźników umożliwia porównanie skuteczności Państwa programu podróży z programami innych dostawców i określić potencjalne oszczędności kosztów podróży.

Jak działa Egencia Analytics Studio

 

Benchmarking-dashboard
2020-IDC-MarketSpace-blog-image

Pomożemy Państwu na każdym etapie

Dzięki firmie Egencia rezerwowanie podróży służbowych jest łatwe i szybkie. Menedżerowie ds. Podróży mogą spersonalizować opcje podróży, wybierając preferowane hotele, tworząc lub dostosowując regulaminy podróży i wdrażając limity cenowe oraz zaawansowane wymagania zakupowe — aby ograniczyć koszt podróży służbowych.

Pomożemy Państwu poprawić wydajność pracowników, umożliwiając podróżnym biznesowym łatwe rezerwowanie podróży online, w aplikacji mobilnej lub przez telefon.

Oszczędności dzięki samoobsługowym podróżom służbowym

 

Light-grey-mobility

Umpqua Bank zwiększa zwrot z inwestycji w podróże służbowe

„Dlaczego warto korzystać z usług firmy Egencia? Opłaty są niewielkie, a oszczędności na zarządzaniu biletami równoważą koszt usługi, co stawia nas na wygranej pozycji. W dodatku mamy narzędzie, z którego wszyscy chętnie korzystają”.

JJ Giachetti
menedżer ds. podróży firmowych
Umpqua Bank

Studium przypadku Umpqua Bank

Savings-checklist

Lista kontrolna — oszczędności na podróżach służbowych

Przygotowując się do obsługi podróży służbowych po pandemii COVID-19, warto zadbać o oszczędności.

Jak zmniejszyć ogólny koszt podróży służbowych

Są już Państwo naszym klientem? Proszę skontaktować się z obsługą klienta firmy Egencia