Skip to main content

Aplikacja mobilna Egencia, aplikacje do zarządzania podróżami

Egencia Mobile
Egencia Mobile

Zarządzanie podróżami bez ograniczeń

Aplikacja mobilna Egencia: rozwiązanie do zarządzania podróżami, które pobudza rozwój przedsiębiorstwa.

Przewodnik po podróży w aplikacji Egencia

Nasza aplikacja mobilna dostarcza zawsze aktualnych informacji o planie podróży i umożliwa szybkie reagowanie na wszelkie zmiany na rynku podróży.

Jedna aplikacja do obsługi wszystkich aspektów zarządzania podróżami służbowymi

Zawsze pod ręką.

Wydajna aplikacja mobilna Egencia zapewnia podróżnym biznesowym, organizatorom podróży, osobom zatwierdzającym i managerom ds. podróży służbowych łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych im informacji. Zapewnia również efektywność i elastyczność w zakresie rezerwowania podróży służbowych, zarządzania nimi i wyświetlania o nich informacji.

  • Wszystko, co potrzebne, jest dostępne w jednej aplikacji. Dostęp do planu podróży, rachunki, funkcje anulowania lub zmiany pozycji, pomoc itp.
  • Rezerwacja najlepszej opcji dzięki spersonalizowanemu wyszukiwaniu, łatwemu filtrowaniu oraz przejrzystemu wyświetlaniu dostępnych udogodnień.
  • Odnajdywanie drogi w dowolnym mieście. Porównywanie opcji transportu lądowego w celu znalezienia najlepszej drogi do celu.
  • Przywileje na wyłączność. Większe korzyści za niższą cenę dzięki specjalnym cenom pokoi hotelowych dla użytkowników aplikacji.
  • Proste w obsłudze narzędzie do monitorowania wydatków podróżnych. Wyświetlanie i realizacja płatności za pomocą raportów wydatków i zarządzania rachunkami na urządzeniu mobilnym.
One travel management app
Keeping business trip planning on track

Planowanie podróży służbowych pod kontrolą

Jesteśmy do dyspozycji podróżnych biznesowych przez cały czas. Dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi podróżni mogą rezerwować przejazdy pociągiem, loty, samochody i pokoje hotelowe. Oprócz możliwości dokonywania rezerwacji zapewniamy im również spokój, ponieważ na bieżąco mogą sprawdzać swój plan podróży i zawsze wiedzą, kiedy i gdzie jadą. Z naszej aplikacji można również korzystać na zegarkach Apple Watch i na urządzeniach z systemem Android Wear.

Z używaniem naszej aplikacji do zarządzania podróżami na urządzeniach mobilnych wiążą się również takie wyłączne korzyści, jak specjalne ceny pokoi hotelowych oraz opcje transportu lądowego. Proces rezerwacji można zawsze wznowić od miejsca, w którym się go przerwało.

Naszym obowiązkiem jest dbanie o Państwa podróżnych. Aby uzyskać pomoc, wystarczy jedno dotknięcie przycisku AssistMe, który z dowolnego miejsca łączy Państwa podróżnych z naszym zespołem obsługi klienta.

W sytuacjach kryzysowych liczy się każda sekunda. Nasza zintegrowana z opisywaną aplikacją funkcja obserwacji podróżnych pozwala błyskawicznie wyszukiwać i lokalizować podróżnych biznesowych. Wspomniane wyszukiwanie mogą Państwo prowadzić według miasta lub zakresu czasowego, a następnie wyświetlać wszystkich swoich podróżnych na interaktywnej mapie lub na liście.

Rozwiązania ułatwiające zarządzanie ryzykiem w podróży

Szybkie i łatwe zatwierdzenie podróży

Osoby odpowiedzialne za Osoby odpowiedzialne za zatwierdzanie podróży swoich współpracowników często same są akurat w podróży służbowej. Dzięki błyskawicznym zatwierdzeniom mogą Państwo już teraz uniknąć wzrostów cen i braku dostępności pokoi.

Zadbamy o to, by utrudnienia w podróży nie wpłynęły negatywnie na Państwa wyniki. Wystarczy dokonać kilku wyborów w aplikacji do zarządzania podróżami, aby zaakceptować albo odrzucić wniosek lub wyświetlić historię podróży.

Organizatorzy podróży przekonają się, że udzielanie pomocy podróżnym jest łatwe, nawet spoza biura, ponieważ na urządzeniu mobilnym mogą wyświetlać wszystkie ich podróże i w razie potrzeby modyfikować ich rezerwacje.

Ponadto mogą łatwo wyszukiwać podróżnych biznesowych, wyświetlać ich plany podróży i zmieniać rezerwacje.

Quick and easy trip approvals

Aplikacja mobilna Egencia

Aplikacja mobilna Egencia zapewnia podróżnym biznesowym, organizatorom podróży, osobom zatwierdzającym i managerom ds. podróży służbowych łatwe planowanie podróży służbowych, dokonywanie rezerwacji, zarządzanie podróżami i wyświetlanie ich.

W ten sposób można zdalnie zarządzać całą swoją podróżą służbową i uzyskiwać na wyłączność przywileje dostępne tylko w aplikacji Egencia na smartfony.

Egencia mobile app

Czy chcą Państwo udoskonalić swój firmowy program podróży?
Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej.