Skip to main content

Transformacja logistyki podróży dzięki inteligentnym rozwiązaniom

Aerial view of cargo ship in transit
Aerial view of cargo ship in transit

Firmy transportowe i logistyczne podróżują z firmą Egencia

Amex GBT Egencia (Egencia TM) to sprawdzone i godne zaufania rozwiązanie w zakresie podróży służbowych 
w branży transportowej i logistycznej.

Dlaczego Egencia?

Bez względu na to, dokąd na świecie podróżują Państwo służbowo, dzięki nam zarządzanie podróżami staje się proste.

>2 mln

Podróżni biznesowi

>440

Klienci z branży usług logistycznych i transportowych

10 mln USD

oszczędności dla klientów od kwietnia 2022 roku

95%

zadowolenie klienta

Rozumiemy Państwa wyjątkowe wyzwania

Warto sprawdzić trzy najważniejsze wyzwania związane z podróżami w usługach transportowych i logistyce oraz jak firma Egencia je rozwiązuje:

A post express worker checking on shipment on tablet

Rozwiązanie: Oszczędność czasu firmy dzięki kartom wirtualnym, które usprawniają płatności, ułatwiając ich śledzenie i zarządzanie.

Rozwiązanie: Uzyskanie dostępu do hoteli i całodobowego wsparcia siedem dni w tygodniu dzięki aplikacji mobilnej Egencia Mobile, aby Państwa pracownicy mogli dokonywać rezerwacji w dowolnym momencie.

Rozwiązanie: Szybkie dopasowanie kierowców do usługodawców za pośrednictwem grup organizatorów firmy Egencia.

GBT-Additional-Pattern-blue

Są Państwo gotowi na modernizację swojego programu podróży?

Odkryj, jak firma Egencia podejmuje niektóre z najbardziej wyjątkowych wyzwań stojących przed branżą frachtu i logistyki

Usprawnij zgodność z regulaminem podróży

W przypadku firmy zajmującej się lotniczym transportem medycznym, takiej jak Air Methods, podróże służbowe nigdy się nie kończą. Dowiedz się, jak firma osiąga zgodność z zasadami i dlaczego dane oraz raportowanie są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu.

Przeczytaj studium

Dlaczego branża logistyczna nadal wybiera firmę Egencia

W dobie zaburzeń, niedoborów i złożoności łańcucha dostaw firmy z Państwa branży potrzebują inteligentnych strategii zarządzania wydatkami na podróże. Oto niektóre korzyści, jakie cyfrowa transformacja podróży służbowych może zaoferować firmom z branży turystycznej, transportowej, cargo i logistycznej.

Wszystkie przedstawione informacje pochodzą z wewnętrznych raportów Amex GBT Egencia za rok 2023.

Mid 30s Asian Chinese Female Truck Driver preparing to leave on road trip

Smart Mix wykorzystuje nową technologię do automatyzacji procesu rezerwacji podróży. Rezerwacja lotów zajmuje średnio mniej niż 4 minuty, a rezerwacji hoteli, samochodów i pociągów – 5 minut. Uczenie maszynowe zapewnia opcje podróży w oparciu o preferowanych przez Państwa firmę dostawców, preferencje podróżnych, historyczne rezerwacje i wyjątkowe zasady dotyczące podróży Państwa firmy. Może to oznaczać ogólną oszczędność czasu i pieniędzy dla Państwa firmy transportowej.

Zachowanie zgodności z przepisami w stale zmieniającym się środowisku regulacyjnym, w którym uczestniczy wielu interesariuszy, jest kluczowe. Intuicyjna obsługa rezerwacji firmy Egencia umożliwia naszym klientom osiągnięcie wskaźnika wykorzystania online na poziomie 95% na całym świecie. Wysoki wskaźnik przyjęcia programu podróży służbowych oznacza, że można lepiej monitorować bezpieczeństwo, prywatność, należytą staranność i zgodność.

Monitorowanie wydatków na podróże ma kluczowe znaczenie dla utrzymania rentowności. Firma Egencia zapewnia zautomatyzowaną technologię oszczędzania, która umożliwia zmianę rezerwacji lotu lub pokoju hotelowego w przypadku spadku ceny. Ponadto podróżni mogą dokonywać rezerwacji w prawie 45 000 hoteli w 186 krajach w ramach preferencyjnych cen firmy Egencia, oferujących stawki z korzyściami specjalnie zaprojektowanymi dla osób podróżujących służbowo.

Szybszy dostęp do statystyk dzięki raportom dotyczącym dowolnego produktu (bilety lotnicze, podróże kolejowe, zakwaterowanie w hotelu i wynajem samochodów) w dowolnym miejscu na świecie, w ciągu godziny od rezerwacji. Ciesz się wydajnością operacyjną, monitoruj wydatki na podróże, przeglądaj oszczędności i identyfikuj możliwości maksymalizacji wydajności programu za pośrednictwem centralnego źródła wszystkich danych.

Dzięki naszej łatwej w obsłudze platformie i naszemu zaangażowaniu w obsługę klienta firmy wszystkich rozmiarów i z wszystkich branż konsekwentnie oceniają satysfakcję klienta z naszych usług na poziomie 95% lub wyższym.

Coraz więcej liderów branży logistycznej uwzględnia praktyki i wskaźniki uwzględniające zrównoważony rozwój. Państwa program podróży służbowych nie powinien się różnić. Dzięki firmie Egencia można śledzić emisję CO2 w powietrzu, hotelach i transporcie kolejowym. Podróżni mogą zobaczyć najbardziej efektywną pod względem emisji dwutlenku węgla opcję lotu na dowolnej trasie.

Nasi specjaliści ds. wdrożenia zapewnią Państwu dostęp do pełnego pakietu funkcji umożliwiających zarządzanie programem podróży przez Internet. Utworzymy dla Państwa profil administratora (na Państwa nazwisko i z Państwa adresem e-mail), aby mogli Państwo w pełni zarządzać swoją stroną Egencia.