Skip to main content

Opinie o Egencia — Oceny biznesowe i opinie klientów

Egencia reviews
Egencia review

Opinie Egencia

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami ponad dwóch milionów podróżnych biznesowych na temat światowej klasy technologii zarządzania podróżami firmy Egencia.

Travel Management Policy Compliance

Lider branży podróży służbowych

Nasze narzędzie do rezerwacji nie ma sobie równych — i to nie tylko nasza opinia.  Potwierdzają to następujące wskaźniki:

  • 90% wdrożeń online
  • 90% zadowolonych klientów

Firma Egencia uprościła zarządzanie podróżami firmowymi i zoptymalizowała dostępne opcje podróży, przynosząc oszczędności i ułatwiając realizację celów biznesowych.

Praca każdego organizatora podróży, menedżera ds. podróży, członka kadry kierowniczej lub pracownika działu zasobów ludzkich, który rezerwuje podróże służbowe, raportuje wydatki albo aktualizuje regulamin podróży, może stać się łatwiejsza dzięki firmie Egencia.

Niespodziewanie łatwe rezerwowanie własnych podróży

„Współpracujemy z firmą Egencia od 2018 r. Narzędzie do rezerwowania własnych podróży dostępne na platformie dla partnerów jest pomocne i proste w obsłudze — uważam, że ten system jest bezkonkurencyjny”.
— Elisabetta Gibertoni, globalny menedżer ds. organizacji podróży służbowych i wydarzeń, LivaNova

Opinie klienta — G2

G2 wskazuje firmę Egencia jako lidera oprogramowania do zarządzania podróżami.

Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby uprościć rezerwowanie podróży służbowych i proces rezerwacji przez podróżnych biznesowych. Jeśli chodzi o zarządzanie podróżami, zapewniamy menedżerom ds. podróży rozwiązania do zarządzania regulaminem podróży, minimalizacji wydatków na podróże i optymalizacji ich programu podróży.

Co nasi klienci mówią o firmie Egencia

G2 Leader
IDC Egencia Graph

Egencia liderem według raportu IDC MarketScape

Firma IDC MarketScape opublikowała ostatnio ocenę dostawców aplikacji chmurowych SaaS do rezerwowania podróży służbowych z całego świata za 2019 rok. Według tego raportu jesteśmy liderem w zakresie aplikacji do rezerwowania podróży służbowych. Raport podpowiada również, co należy wziąć pod uwagę, wybierając lub zmieniając biuro podróży służbowych.

Więcej informacji

Pełna kontrola nad zarządzaniem podróżami służbowymi

5 star icon

 

4.6 Klasyfikacja w gwiazdkach uwielbiana przez klientów

Podróże służbowe bez stresu. Aplikacja Egencia ułatwia obsługę wszystkich kwestii związanych z podróżami służbowymi w jednym miejscu.

Od rezerwowania hoteli i samochodów po zarządzanie wydatkami i obsługę klienta — wszystkie niezbędne informacje dotyczące podróży służbowej są aktualizowane na bieżąco i dostępne w dowolnym czasie i miejscu.

Dzięki prezentacji można poznać zalety oferowanych przez firmę Amex GBT Egencia rozwiązań do zarządzania podróżami.

Czy są już Państwo naszym klientem? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta firmy Amex GBT Egencia.