Skip to main content

W czym możemy pomóc?

Prosimy zalogować się i znaleźć odpowiednie informacje kontaktowe dla Państwa firmy. Dzięki temu będziemy mogli szybciej udzielić Państwu pomocy. Mogą Państwo również zadzwonić do nas bezpośrednio z aplikacji lub wysłać do nas tutaj wiadomość e-mail.

Przy pierwszym logowaniu w witrynie firmy Egencia należy otworzyć stronę logowania, wpisać firmowy adres e-mail i kliknąć opcję „Nie pamiętam nazwy użytkownika lub hasła”. Wówczas zostanie wysłana wiadomość e-mail z łączem do resetowania hasła. Jeśli Państwa firma korzysta z pojedynczego logowania, w którym to przypadku logowanie się na stronie Egencia nie wymaga hasła, proszę zwrócić się do menedżera ds. podróży, który udostępni Państwu łącze do witryny Egencia.

Nie pamiętają Państwo nazwy użytkownika lub hasła? Prosimy otworzyć stronę logowania, wpisać firmowy adres e-mail i kliknąć opcję „Nie pamiętam nazwy użytkownika lub hasła”. Wówczas zostanie wysłana wiadomość e-mail z łączem do resetowania hasła.

Prosimy zalogować się i znaleźć odpowiednie informacje kontaktowe dla Państwa firmy. Dzięki temu będziemy mogli szybciej udzielić Państwu pomocy. Mogą Państwo również zadzwonić do nas bezpośrednio z aplikacji.

Prosimy skontaktować się z Centrum Informacji Egencia, w którym dowiedzą się Państwo, jak rezerwować podróże na komputerze lub urządzeniu mobilnym i jak najlepiej wykorzystać usługi firmy Egencia.

Prosimy skontaktować się z jednym z naszych ekspertów, aby dowiedzieć się, czy firma Egencia jest dla Państwa właściwym rozwiązaniem. Prosimy wypełnić formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w ciągu 1–2 dni roboczych.

Aby skontaktować się z naszym działem prasowym, należy wysłać wiadomość e-mail na adres EgenciaPublicRelations@expedia.com. Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się z naszymi najnowszymi komunikatami prasowymi, prosimy przejść do naszego centrum informacji prasowej.

How can we help

Nasze informacje są niewystarczające?

Jeśli Państwa firma korzysta z usług firmy Egencia i chcą się Państwo skontaktować z działem pomocy Egencia, ale mają problemy z zalogowaniem się, prosimy wypełnić ten formularz.