Skip to main content

Oszczędności i analityka — rozwiązania do obsługi danych i raportowania w zakresie podróży służbowyc

Savings And Analytics
Savings And Analytics Mobile

Dynamiczne materiały wizualne, scentralizowane dane

Ogólne raporty, przydatne dane, możliwości oszczędzania — wszystko pod ręką.

Bust Travel

Podróże biznesowe jako strategia wzrostu

Podróże biznesowe powinny być uwzględnione w strategii wzrostu zarówno globalnych korporacji, jak i nowo powstałych przedsiębiorstw mających dobry pomysł na biznes.

Wdrożenie programu podróży służbowych jednak nie wystarczy, trzeba zapewnić sobie jeszcze bowiem odpowiednią widoczność danych, aby weryfikować efektywność takiego programu.

  • Narzędzie Egencia Analytics Studio centralizuje zarządzanie danymi Państwa programu podróży i pozwala wyświetlać dynamiczne wizualizacje wygenerowanych raportów. Raporty te mogą dotyczyć zarówno ogólnej efektywności Państwa programu podróży, jak i kwestii bardziej szczegółowych.
  • Możliwość bieżącego monitorowania programu podróży dzięki raportom ogólnym lub szczegółowym (na przykład poświęconym kwestiom dotyczącym lotów, hoteli, przejazdów pociągiem lub wynajmu samochodów).
  • Bez względu na to, jakie dane chcą Państwo wyświetlić, przeanalizujemy je tak, aby mogli się Państwo skupić na najważniejszych wnioskach płynących z tych danych. Wskazówki uzyskane dzięki aplikacji Analytics Studio mogą następnie posłużyć do optymalizacji oszczędności, zwiększania stopnia zgodności z regulaminem i poprawy zadowolenia podróżnych.
Black background promo blade

Fuzje i przejęcia: Dostosowywanie programu podróży

W 2018 r. zrealizowaliśmy rekordowe 3,3 biliona dolarów transakcji na całym świecie. Jak dostosować program podróży służbowych do zmieniających się warunków na rynku.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Pracownicy, którzy są zadowolonymi podróżnymi, mogą być Państwa najlepszymi rekruterami. Zapewnienie im klarownego, zrozumiałego i dostosowanego do ich potrzeb programu podróży ma decydujące znaczenie. Dzięki naszej technologii możemy zapewnić podróżnym i organizatorom podróży spójne doświadczenia bez względu na to, czy uzyskują dostęp do usług firmy Egencia online, za pośrednictwem naszej aplikacji lub za sprawą naszych konsultantów.

Wspomniane doświadczenia związane z organizacją podróży służbowych to jednak nie wszystko. Nasz dedykowany zespół konsultantów za pomocą specjalnej wyszukiwarki wyszukuje tańsze oferty przelotu i proponuje Państwu możliwości oszczędzania. Korzystamy z funkcji Smart Mix, która dzięki możliwości uczenia się może zapewnić Państwu i Państwa podróżnym najlepsze możliwości sortowania hoteli i lotów podczas dokonywania rezerwacji. Oznacza to, że najwyżej zobaczą Państwo najlepsze opcje uwzględniające indywidualne wybory, historię podróży i ceny odpowiadające przyjętemu regulaminowi podróży.

Stale doskonalimy technologię naszej platformy, aby zapewnić podróżnym i managerom ds. podróży coraz lepszą obsługę. 88% użytkowników naszej platformy korzysta z niej w trybie online, aby produktywnie dokonywać tam rezerwacji z dowolnego urządzenia.

Lista kontrolna — oszczędności na podróżach służbowych

Save Time And Money
Data Makes The Difference

Dane mają znaczenie decydujące

Egencia to jedyne biuro podróży służbowych, które może skonsolidować wszystkie Państwa dostępne online i offline dane dotyczące podróży w jednym miejscu, aby uniknąć potrzeby synchronizacji między wieloma systemami.

Naszą cyfrową platformę do zarządzania podróżami zbudowaliśmy z myślą o osobach, które bardzo często podróżują służbowo. Oznacza to, że wygenerowane raporty dotyczące Państwa programu podróży na pewno przedstawią kompletny obraz sytuacji.

Wizualizując dane w aplikacji Analytics Studio, nadajemy Państwa programowi podróży atrakcyjną oprawę. Dzięki różnym filtrom, dynamicznym tabelom, schematom i innym intuicyjnym funkcjom Państwa dane są zawsze dostępne na wyciągnięcie ręki. Ponadto można pobierać zdjęcia, pliki programu Excel i surowe dane oraz zapisywać raporty w formacie PDF. Chcą Państwo sprawdzić zgodność z regulaminem w ramach określonej grupy podróżnych? W tym celu wystarczy jedynie ustawić kilka filtrów.

Wiemy, że na organizację podróży służbowych składa się wiele dynamicznych elementów i że często trzeba działać szybko i zdecydowanie. Z tego względu wszystkie potrzebne narzędzia zebraliśmy w aplikacji Analytics Studio, aby ułatwić Państwu określenie efektywności Państwa programu podróży i znalezienie możliwości oszczędzania.

Jak firma Air Methods wykorzystała dane do usprawnienia podróży służbowych

Light-grey-mobility

TMC oparte na danych pomagają w prowadzeniu programu podróży

Dane na stałe wpisały się w naszą codzienność. Codziennie wykorzystujemy ponad 189 miliardów wierszy danych, aby świadczyć internetowe usługi najwyższej jakości naszym klientom i zapewnić menedżerom ds. podróży informacje, które przyniosą im oszczędności. Jak dane w programie podróży służbowych mogą pomóc firmie?

Sprawność i efektywność

Szybkie tworzenie atrakcyjnych wizualnie wykresów.

Sugestywne prezentacje dla zespołów, interesariuszy i ścisłego kierownictwa dzięki zastosowaniu przykuwających uwagę materiałów wizualnych. Za pomocą aplikacji Egencia Analytics Studio mogą Państwo łatwo opowiedzieć swoją historię i pokazać wartość swojego programu podróży.

Czas zacząć oszczędzać na poważnie.
Wniosek o prezentację.