Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Nasze zasoby, Państwa korzyści

Dzięki naszej bogatej ofercie mają Państwo do wyboru korzystniejsze opcje podróży służbowych.

Best of both worlds
96%
rezerwacji
jest tańszych od cen publicznych

Oferujemy to, co najlepsze

Egencia to część firmy Expedia Group, zapewnia zatem podróżnym te same ceny i możliwości wyboru, jakie uzyskaliby oni za pośrednictwem stron Expedia.com lub Hotels.com.

W ramach naszej platformy mają Państwo zapewnione ceny uzgodnione na poziomie korporacyjnym, ale dostępne są tam również okazje cenowe oferowane wszystkim klientom. Opcja ta jest szczególnie przydatna w kontekście lokalizacji, dla których nie mają Państwo uzgodnionych cen lub dostawcy na miejscu.

Expedia Group oferuje zasoby największej na świecie zdywersyfikowanej platformy do obsługi podróży, która może poszczycić się ponad 750 milionami odwiedzin każdego miesiąca na 200 stronach rezerwacji podróży w ponad 70 krajach. To ogromny potencjał, który mogą Państwo wykorzystać na potrzeby swojej działalności biznesowej.

Preferencyjne ceny pokoi hotelowych oferowane przez firmę Egencia

W ramach programu preferencyjnych cen firmy Egencia Państwa podróżni biznesowi mogą korzystać z ofert przygotowanych specjalnie dla nich. Takie oferty specjalne są dostępne w przypadku ponad 35 tys. hoteli, a zapewniane w ich ramach korzyści mogą obejmować:

  • Bezpłatne śniadanie
  • Punkty lojalnościowe
  • Parking
  • Wi-Fi
  • Rabat w wysokości co najmniej 10%
  • Anulowanie tego samego dnia

Z ofert tych można skorzystać w celu uzupełnienia swojego programu podróży dla lokalizacji, w których nie ma się wynegocjowanych na poziomie korporacyjnym cen pokoi hotelowych.

Egencia-Preferred-Hotel-Rates
Egencia Add-On

Program Egencia Korzyści

W programie Egencia Korzyści można oszczędzać dzięki specjalnym cenom nawet do 10 dni po zarezerwowaniu lotu, przejazdu pociągiem lub samochodu. Podróżni mogą również korzystać ze specjalnych cen pokoi w wybranych hotelach.

Podróżni lubią przejazdy pociągiem z uwagi na spokój i wygodę. Ponadto podróżując koleją, postępują ekologicznie i ograniczają swój ślad węglowy. Dzięki naszemu partnerstwu z największymi platformami dystrybucji biletów, takimi jak SilverRail i Amadeus, można u nas zarezerwować bilet u ulubionego przewoźnika kolejowego.

Czasami do celu można się dostać tylko drogą. Oferujemy pomoc w wynajmie dowolnych samochodów osobowych i dostawczych. Expedia Group udostępnia oferty od ponad piętnastu wypożyczalni samochodów dysponujących flotą ponad pięciu milionów pojazdów na całym świecie. Dziewięciu z naszych partnerów oferuje ceny biznesowe, a w 30 tys. należących do nich wypożyczalni na całym świecie można skorzystać z rabatów dostępnych w ramach programu preferencyjnych cen firmy Egencia.

Optymalizacja programu podróży dzięki ofercie stu najlepszych hoteli według firmy Egencia

O ile firma Egencia udostępnia setki tysięcy obiektów na całym świecie, program stu najlepszych hoteli dla podróżnych biznesowych ma na celu wyróżnienie hoteli stawiających na pierwszym miejscu doświadczenia klienta zarówno w kontekście zapewnienia najlepszej ogólnej obsługi wspomnianych podróżnych biznesowych, jak i ogólnych korzyści dla klientów korporacyjnych.

Top-100-hotels-2019

Więcej informacji:
Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży.