Skip to main content

Program podróży służbowych w czasie pandemii koronawirusa

Coronavirus And Your Business Travel Program
Coronavirus And Your Business Travel Program

Koronawirus (COVID-19): obsługa programu podróży służbowych

Bezstresowe podróże firmowe z firmą Egencia

Wymagania dotyczące podróży i warunki podróżowania szybko się zmieniają. Dzięki platformie firmy Egencia menedżerowie ds. podróży i podróżni mogą zawsze być na bieżąco ze zmianami — przed podróżą i po niej. Wymagania dotyczące podróży i warunki podróżowania szybko się zmieniają. Dzięki platformie firmy Egencia menedżerowie ds. podróży i podróżni mogą zawsze być na bieżąco ze zmianami — przed podróżą i po niej.

Ochrona podróżnych i kontrolowanie wydatków na podróże

Pandemia COVID-19 cały czas wywiera wpływ na działalność organizacji takich jak Państwa firma. Warto opracować plan, aby zabezpieczyć się na przyszłość i odrobić niektóre straty po opanowaniu kryzysu. Sprzyjające rozwojowi działalności podróże służbowe powinny stanowić ważną część tego planu.  

Firma Egencia chętnie pomoże Państwu w optymalizacji programu podróży służbowych i kontrolowaniu wydatków na podróże, a także w zarządzaniu ryzykiem podróżnych biznesowych teraz i po kryzysie.

Travel Management Coronavirus
Savings Checklist

Lista kontrolna — oszczędności na podróżach służbowych

Podpowiemy Państwu, jak kontrolować koszty podróży, oszczędzać i optymalizować budżet dzięki naszej liście kontrolnej dotyczącej oszczędności na podróżach służbowych. Ułatwimy Państwu zarządzanie budżetem podróży firmowych w okresie wznowienia działalności po pandemii COVID-19 i udostępnimy dane dotyczące branży turystycznej — od pokoi hotelowych i cen biletów lotniczych po obowiązujące zasady

Lista kontrolna — oszczędności

Wdrożenie zasad należytej staranności z myślą o podróżnych

Proszę zadać sobie te pytania:

  • Czy mogą Państwo teraz na bieżąco śledzić lokalizację wszystkich podróżnych?
  • Czy mogą Państwo łatwo udostępniać podróżnym pilne informacje o koronawirusie?
  • Czy są Państwo w stanie na bieżąco aktualizować regulamin podróży, aby podróżni nie mogli rezerwować podróży do miejsc o wysokim zagrożeniu koronawirusem?

Jeśli odpowiedzieli Państwo „nie” na co najmniej jedno z tych pytań, nasza lista kontrolna dotycząca bezpieczeństwa podróży służbowych ułatwi Państwu znalezienie sposobów na usprawnienie obsługi podróżnych.

Act now: Implement duty of care for your travellers
Encourage business recovery with business travel savings

Szybszy rozwój działalności dzięki oszczędnościom na podróżach służbowych

Zapytaliśmy kilku ekspertów z branży turystycznej, dlaczego oszczędności w ramach programu podróży służbowych są tak ważne. Zachęcamy do wysłuchania, co znaczą dla nich podróże służbowe i jak zarządzają oszczędnościami i rozwojem swoich programów podróży.

Funkcja śledzenia podróżnych oferowana przez firmę Egencia zapewnia spokojny sen firmie NTT Singapore

„Oprócz zgodności i oszczędności nasza platforma zapewnia firmie NTTS krytyczne informacje w nagłych przypadkach.  W przeszłości doświadczyliśmy przykrych skutków braku możliwości śledzenia naszych podróżnych” — NTT Singapore.

Easy to use for travel managers and travellers on the move

Łatwa obsługa przez menedżerów ds. podróży i podróżnych

Udzielanie wsparcia Państwu i Państwa podróżnym w czasie pandemii koronawirusa jest dla nas priorytetem. Podróżni uważają, że nasza aplikacja i platforma internetowa są łatwe w obsłudze. Dlatego też wracają do nas, aby uzyskać najnowsze informacje o podróży i zmienić daty swoich rezerwacji lub je anulować.

Nie trzeba wierzyć nam na słowo: tutaj znajdą Państwo dokładniejszy opis naszej aplikacji.

Szybka konfiguracja programu podróży służbowych

Ze względu na koronawirusa sytuacja na rynku jest wciąż niepewna. Dlatego dla utrzymania stabilności tak ważne jest przygotowanie się na każdą ewentualność. Firma Egencia pomoże Państwu skonfigurować i uruchomić program podróży służbowych w ciągu zaledwie tygodnia (zależnie od stopnia jego dopracowania).  Nasz globalny zespół ds. implementacji, wyspecjalizowani menedżerowie kont i 3000 konsultantów ds. podróży z calego świata pomoże Państwu skonfigurować program podróży służbowych i wspierać podróżnych, gdziekolwiek się znajdują.

Co mówią nasi klienci?

Set up your travel management programme quickly

Jak nasze rozwiązanie do zarządzania podróżami służbowymi może pomóc Państwa firmie?