Skip to main content

Znaczenie oceny ryzyka w podróży

Travel Manager Performs Travel Risk Assessment
Travel Manager Performs Travel Risk Assessment

Ocena ryzyka w podróży

Dokładna ocena ryzyka w podróży ułatwia ustalenie zasad i procedur, które zapewniają bezpieczeństwo podróżującym w interesach — i Państwa organizacji.

Ochrona najważniejszych zasobów

Najbardziej wartościowym zasobem każdej firmy są pracownicy. Znając potencjalne ryzyko związane z podróżą i bezpieczeństwem, mogą Państwo chronić swoich podróżnych i swoją firmę.

Pierwszym krokiem jest wprowadzenie regulaminu należytej staranności, aby zabezpieczyć pracowników przed ryzykiem związanym z podróżą, w tym katastrofami naturalnymi, chorobami zakaźnymi i niepokojami społecznymi. Zabezpieczenia mają kluczowe znaczenie w czasie podróży od momentu dokonania rezerwacji aż do powrotu do domu.

Poradnik dotyczący dobrego samopoczucia podróżnych

People Working In An Office
Light-grey-mobility

Dostosowanie programu podróży do wyjątkowych potrzeb firmy

Świat podróży służbowych ciągle się zmienia — Państwa program podróży nie może pozostać w tyle. Dzięki naszemu poradnikowi mogą Państwo ustalić cele i zweryfikować swój regulamin podróży, dostosowując go do zmieniającego się krajobrazu podróży służbowych.

Woman Doing Travel Risk Assessment

Zarządzanie ryzykiem w podróży to dobra praktyka

Ochrona pracowników to tylko jedno ze zobowiązań należytej staranności. Drugim jest ochrona firmy.

Każda organizacja jest inna. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak zapewnić bezpieczeństwo swojej firmie. Weryfikacja wzorców podróży służbowych w firmie, sposobu zarządzania powiadomieniami dotyczącymi podróży i przekazywania ich pracownikom oraz zasad dotyczących należytej staranności, które stosują dostawcy, jest jednym z elementów przeprowadzania oceny ryzyka związanego z podróżą. Innym aspektem jest przeanalizowanie wszelkich dodatkowych środków, których podjęcie może być konieczne, takich jak wykupienie ubezpieczenia podróżnego lub organizacja wewnętrznych szkoleń, aby pomóc podróżnym zadbać o zdrowie podczas podróży.

Jak przeprowadzić ocenę ryzyka związanego z podróżą

Powiadomienia i porady dotyczące podróży

W ramach zobowiązania do należytej staranności muszą Państwo wiedzieć, co dzieje się w miejscu, w którym przebywają podróżni — zawsze.

Aby to Państwu ułatwić, dodaliśmy wbudowane alerty podróżne i alerty podróżne wysokiego ryzyka do naszego narzędzia obsługi rezerwacji, które dotyczą miejsca wylotu i kierunku podróży pracownika. Dzięki temu mogą Państwo podejmować lepsze decyzje i odpowiednio modyfikować plany podróży. Narzędzie Egencia Traveler Tracker umożliwia zlokalizowanie podróżnych w nagłym wypadku.

Obejrzyj film na temat narzędzia Traveler Tracker

Woman On Business Trip Hiring A Car

Dzięki prezentacji można poznać zalety oferowanych przez firmę Amex GBT Egencia rozwiązań do zarządzania podróżami.

Czy są już Państwo naszym klientem? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta firmy Amex GBT Egencia.