Skip to main content

Zarządzanie ryzykiem w podróży, powiadomienia i porady dotyczące podróży

Corporate Travel Manager Creates Risk Management Strategies
Corporate Travel Manager Creates Risk Management Strategies

Informacje o bezpieczeństwie podróżnych i kierunku podróży

Na rynku podróży biznesowych zaszły wielkie zmiany. Warto korzystać z naszych narzędzi do zarządzania podróżami, takich jak Egencia® Travel Advisor, by zoptymalizować swój program i lepiej dbać o podróżnych.

Dbanie o dobre samopoczucie podróżnych

Egencia® Travel Advisor zapewnia podróżnym biznesowym i organizatorom podróży służbowych dostęp do informacji o bezpieczeństwie i kierunkach podróży oraz potencjalnym wpływie ryzyka na planowaną podróż.

  • Mogą Państwo zapewnić podróżnych, że będą pod dobrą opieką podczas podróży, informując ich na bieżąco o pandemii i innych ostrzeżeniach i poradach dotyczących podróży.
  • Aby ułatwić podróżnym planowanie, warto zapewnić im łatwy dostęp do informacji o rodzajach ryzyka i środkach bezpieczeństwa, takich jak wymagania dotyczące noszenia masek, samoizolacji i inne wskazówki.
  • Mogą Państwo wspierać podróżnych korporacyjnych w czasach kryzysów i potencjalnie większego ryzyka, w tym klęsk żywiołowych i niepokojów społecznych, dzięki dostępowi na żądanie do rządowych porad i alertów dotyczących podróży, gdy planują i rezerwują swoje podróże.
Support travelers’ wellbeing
Light grey under the wing

Wspieranie podróżnych i ograniczanie ryzyka dotyczącego podróży służbowych

Niezależnie od tego, czy opracowują Państwo nowe podejście do zarządzania ryzykiem związanym z podróżą, czy też dostosowują Państwo swoje regulaminy podróży, Egencia®Travel Advisor może pomóc Państwu zoptymalizować strategie dotyczące należytej staranności dzięki poradom dotyczącym podróży i alertom.

Gain predictability and control

Większa przewidywalność i kontrola

Dzięki narzędziu Egencia® Travel Advisor można efektywnie zarządzać ryzykiem oraz uzyskać większą przewidywalność i kontrolę w programie podróży. Dane i porady dotyczące podróży mogą pomóc w zrównoważeniu celów biznesowych i rozwoju na wiele sposobów, jednocześnie uwzględniając zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie pracowników.

  • Podejmowanie świadomych i pewnych decyzji na temat planu zarządzania ryzykiem związanym z podróżą. Jeśli na przykład na granicy obowiązują ograniczenia, mogą Państwo ustawić regulamin oparty na pochodzeniu podróżnego. 
  • Bieżące informacje o wymaganiach dotyczących samoizolacji i innych wytycznych pozwalające przekazywać podróżnym biznesowym ważne aktualizacje w czasie rzeczywistym. 
  • Zestaw podróżny dla osób podróżujących służbowo złożony z środków ochrony osobistej. 
  • Możliwość szybkiej aktualizacji regulaminów podróży dotyczących kierunków podróży wysokiego ryzyka i innych czynników ryzyka, aby podróżni byli zawsze dobrze poinformowani.
  • Łatwy dostęp do narzędzia Egencia Travel Tracker w celu identyfikacji podróżnych, na których podróże mogą mieć wpływ aktualne porady i alerty dotyczące podróży.

Zapewnianie podróżnym poczucia bezpieczeństwa

Firma Egencia pomaga zwiększyć poczucie bezpieczeństwa wśród podróżnych, wyświetlając kontekstowe i spersonalizowane informacje dotyczące bezpieczeństwa i wybranego kierunku podróży podczas dokonywania rezerwacji. 

Każdy, kto rezerwuje podróże służbowe, może z łatwością zobaczyć szczegółowe informacje o środkach ochrony zdrowia i higieny stosowanych przez dostawców w ramach procesu rezerwacji, niezależnie od tego, czy korzysta z Internetu, czy z aplikacji mobilnej.

Aby zapewnić podróżnym poczucie bezpieczeństwa, mogą Państwo udostępniać im dokładne informacje o wszelkich środkach bezpieczeństwa wymaganych w miejscu docelowym ich podróży oraz wymaganiach hotelu, wypożyczalni samochodów, linii lotniczej i przewoźnika kolejowego.

Increase travelers’ confidence

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji, z której dowiedzą się Państwo, jakie korzyści może przynieść Państwa firmie zastosowanie rozwiązań do zarządzania podróżami firmy Egencia.

Są już Państwo naszym klientem? Proszę skontaktować się z obsługą klienta firmy Egencia