Skip to main content

Manuel Brachet, wiceprezes, MNCG

Manuel Brachet Headshot
Manuel Brachet Headshot

Manuel Brachet

Wiceprezes, MNCG

Manuel kieruje działem klientów ponadnarodowych i globalnych Egencia na skalę ogólnoświatową, odpowiadając za całość cyklu życia klientów: od ich pozyskania przez zarządzanie, aż po przedłużenie umowy. Na swoim stanowisku Manuel nadzoruje także dział usług konsultingowych Egencia oraz sieć partnerów Global Alliance.  

Manuel rozpoczął pracę w Egencia w 2018 r. na stanowisku wiceprezesa ds. handlowych w regionie EMEA. Wcześniej pracował przez 7 lat w branży energii odnawialnych, zwiększając sprzedaż komercyjnych i domowych instalacji fotowoltaicznych jako wiceprezes regionu EMEA-APAC w SunPower Corporation.  

Zanim został tam zatrudniony, Manuel spędził ponad dziesięć lat na różnych stanowiskach w firmach z branży Software-as-a-Service i telekomunikacyjnej w Dolinie Krzemowej, zajmując się obsługą klientów i tworzeniem strategii w celu rozpowszechniania nowych wówczas technologii, jak ADSL, Voice-over-IP i mobilne sieci wirtualne.  

Manuel zdobył dyplom MBA na University of California w Berkeley i ukończył studia z ekonomii i matematyki na Queen’s University. 

Zobacz kierownictwo firmy Egencia → 

Szukamy osób, których pasją są podróże i innowacje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy, aby dołączyć do zespołu Egencia.