Skip to main content

Co każdy menedżer ds. podróży służbowych powinien wiedzieć w świecie po pandemii koronawirusa

Business travel and COVID-19: Tips for corporate travel managers
Business travel and COVID-19: Tips for corporate travel managers

Podróże służbowe i COVID-19:
wskazówki dla menedżerów ds. podróży służbowych

Podróże służbowe przechodzą transformację. 

Skutki pandemii COVIDF-19 będą odczuwalne w branży turystycznej przez wiele lat. Nigdy wcześniej zarządzanie ryzykiem podróży nie miało takiego znaczenia jak teraz. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, firma Egencia zaktualizowała zasady podróży służbowych i anulowania lotów oraz wprowadziła funkcję śledzenia podróżnych biznesowych.

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak będzie wyglądać przyszłość programów podróży służbowych, zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.

How you can prepare for changes in corporate travel

Jak kształtuje się nowa rzeczywistość podróży służbowych i jak można się na nią przygotować?

Ze względu na pandemię koronawirusa wszystko się zmienia. Zmiany w branży turystycznej są nadal nieprzewidywalne, jednak szybko uczymy się, jak na nie reagować, przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Nasi dostawcy zmieniają sposób organizacji podróży służbowych w tej nowej rzeczywistości. Wielu menedżerów ds. podróży służbowych planuje już bezpieczne podróże służbowe, by przygotować się na wznowienie działalności.

Przedstawiciele branży opowiadają o krokach, jakie podejmują, by dostosować swoje programy podróży służbowych i przygotować podróżnych biznesowych na przyszłość podróży służbowych.

 

Czy są Państwo gotowi na wprowadzenie zmian w swoim programie podróży służbowych? Nasz pakiet narzędzi ułatwi Państwu to zadanie

Państwa cele i priorytety się zmieniły, co oznacza, że program podróży służbowych tez musi się zmienić. Czas dostosować go do nowej rzeczywistości. Czy zmienili już Państwo swoje zasady należytej staranności i regulamin podróży? Czy znieśli Państwo ograniczenia na podróże służbowe? Czy Państwa firma została przejęta przez inną organizację?

Jeśli nie mają Państwo programu podróży służbowych, to dobry moment, aby go opracować.

Tu mogą Państwo pobrać pakiet narzędzi do dostosowania programu podróży służbowych

Use this toolkit to get started
Does your corporate travel policy need an update?

Regulamin podróży służbowych też wymaga aktualizacji!

Proszę pamiętać też o zaktualizowaniu regulaminu podróży służbowych. Chętnie Państwu w tym pomożemy. Nasz poradnik dotyczący regulaminu podróży ułatwi Państwu opracowanie zasad zgodnych z nowymi warunkami na rynku.

Tutaj mogą Państwo pobrać bezpłatny poradnik dotyczący regulaminu podróży służbowych

Czy planując budżet na okres po pandemii COVID-19, uwzględnili Państwo program podróży służbowych?

Podpowiemy Państwu, jak kontrolować koszty podróży, oszczędzać i optymalizować budżet dzięki naszej liście kontrolnej dotyczącej oszczędności na podróżach służbowych. Z naszych wskazówek dowiedzą się Państwo, jak zarządzać wydatkami na podróże służbowe, aby odzyskać pozycję na rynku po pandemii COVID-19 i uzyskać niezbędne w tym okresie oszczędności.

Tutaj można pobrać listę kontrolną dotyczącą oszczędności na podróżach służbowych

Find out how you can stretch your travel budget
The spotlight is now on you – how can you show up stronger as a business travel manager?

Na menedżerach ds. podróży służbowych spoczywa teraz duża odpowiedzialność. Jak sobie z nią poradzić?

W dzisiejszym środowisku podróży służbowych wielu menedżerów ds. podróży odczuwa presję, aby zająć zdecydowane stanowisko. Zarządzanie ryzykiem i wydatkami to teraz priorytety każdej firmy. W związku z tym kadra kierownicza z większą uwagą monitoruje podróże służbowe. Od menedżerów ds. podróży oczekuje się znalezienia równowagi między zarządzaniem ryzykiem i wydatkami i wdrożenia skutecznego, nastawionego na bezpieczeństwo programu.

Z tego poradnika dowiedzą się Państwo, jak wzmocnić swoją pozycję w firmie i jak prowadzić skuteczne prezentacje

Lista kontrolna do wykorzystania przed podróżą — gdy już wznowią Państwo podróże służbowe

Gdy wznowią Państwo podróże służbowe, mogą Państwo korzystać z tej listy kontrolnej, aby odpowiadać na pytania podróżnych i dostarczać im informacji na temat przelotów, wynajmu samochodów, podróży koleją i pobytu w hotelach.

Więcej informacji znajdą Państwo w liście kontrolnej do wykorzystania przed podróżą, którą można pobrać tutaj

Use this pre-travel safety checklist before you take off
How do you know which travel management company is right for your business?

Jak wybrać odpowiednie biuro podróży służbowych dla swojej firmy?

Pandemia COVID-19 postawiła nowe wyzwania przed niemal każdą organizacją na świecie. Jak brzmi najlepsza rada, jakiej można udzielić firmom przygotowującym się do wznowienia podróży służbowych? Warto skorzystać z usług ekspertów. Odpowiednie biuro podróży służbowych pomoże Państwu w strategicznej organizacji bezpiecznych podróży z uwzględnieniem Państwa budżetu i celów związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Proszę pobrać naszą listę kontrolną, z której dowiedzą się Państwo, na co zwracać uwagę przy wyborze biura podróży służbowych, które pomoże Państwu odzyskać pozycję na rynku po pandemii

Czy są Państwo gotowi do wdrożenia skutecznego programu zarządzania ryzykiem?

Chętnie Państwu w tym pomożemy.