Egencia Hotel: Większy wybór, większa kontrola

Egencia Hotel gwarantuje podróżnym dostęp do bazy 190 000 hoteli, by pomóc im znaleźć odpowiedni hotel w najlepszej cenie wszędzie tam, gdzie wzywają ich obowiązki. Zarówno w biurze, jak i w drodze, Egencia Hotel sprawia, że rezerwacja pokoju w hotelu przebiega szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Film przedstwaiający portal Egencia Hotel

Film przedstwaiający portal Egencia Hotel

Egencia Hotel sprawia, że rezerwacja hotelu jest szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Dostęp do bazy ponad 190 000 hoteli

Przyjazny dla użytkownika portal Egencia Hotel jest wyposażony w potężną wyszukiwarkę, która zapewnia błyskawiczny dostęp do bazy ponad 190 000 hoteli na całym świecie. Zarówno z poziomu komputera, jak i urządzenia mobilnego, wystarczy wpisać miasto, adres, lokalizację firmy lub więcej informacji w pole wyszukiwania, by natychmiast znaleźć hotele w pobliżu oraz zarezerwować pokój.

Oceny i recenzje hoteli

Dzięki zintegrowanym ocenom z serwisu TripAdvisor oraz recenzjom hoteli, Egencia Hotel pozwala rezerwować bez ryzyka. Wysokiej jakości zdjęcia oraz 360-stopniowy podgląd pokoju pozwalają uniknąć niespodzianek. Listy dostępnych udogodnień pozwalają wybrać hotel, który najbardziej nam odpowiada. Dodatkowo, zintegrowane mapy zawierają restauracje, sklepy oraz interesujące miejsca dostępne w pobliżu.

Ekskluzywne oferty cenowe

Egencia oferuje swoim klientom z całego świata dostęp do największej bazy hoteli dostępnej online dzięki naszemu powiązaniu z firmą Expedia oraz współpracy z hotelami. Znajdujemy tańsze rozwiązania, specjalne promocje oraz ekskluzywne oferty cenowe. Egencia pomaga podróżnym dokonać właściwych wyborów, które będą zgodne z polityką firmy, dzięki kombinacji bazy naszych ofert z wynegocjowanymi przez klienta stawkami za pomocą jednego zintegrowanego narzędzia.

Gotowy by poznać Egencia?
Zadzwoń do nas:
+48 22 492 0 869
Porozmawiaj z przedstawicielem Egencia Polska
Dowiedz się więcej o nas