Podróże służbowe dla biznesu

Rozumiemy potrzeby nowoczesnych podróżnych, ponieważ sami podróżujemy w sprawach służbowych. Egencia zawsze towarzyszy swoim klientom, od etapu planowania podróży, po rezerwację przelotu lub hotelu, czy też zmian w rezerwacjach dokonywanych w drodze lub telefonicznie z pomocą naszych doświadczonych konsultantów. Naszym celem jest zapewnienie sukcesu Państwa podróży.

Łatwe i skuteczne rezerwacje

Dzięki Egencii rezerwacja podróży biznesowej jest równie prosta, jak planowanie wylotu na wakacje. Mogą Państwo wybierać spośród bogatej oferty hoteli, przelotów oraz opcji transportu samochodowego i kolejowego za pomocą naszych narzędzi do rezerwacji online, bądź też kontaktując się z konsultantem Egencii. Dzięki Egencii mogą Państwo łatwo i skutecznie zaplanować, zarezerwować i zarządzać swoją podróżą służbową.

Więcej na temat rezerwacji online

Kiedy plany ulegają zmianie

Czasem konieczne jest dostosowanie podróży do naszych zmieniających się potrzeb. Egencia oferuje wówczas swoją pomoc. Możemy natychmiast i w dowolnym momencie zarezerwować, anulować, zmienić lub zaktualizować trasę podróży.

Więcej na temat konsultantów Egencii ds. podróży

Rozumiemy potrzeby podróżujących w biznesie, ponieważ sami nimi jesteśmy.

Bezpieczniejsze podróże

Konsultanci ds. podróży Egencii są dostępni 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, by Państwa pracownicy byli zawsze bezpieczni i w kontakcie z firmą, bez względu na miejsce wystąpienia problemów lub sytuacji awaryjnych.

Więcej na temat konsultantów Egencii ds. podróży

Mobilny dostęp

Egencia Mobile pozwala być na bieżąco dzięki przesyłanym na komórkę powiadomieniom dotyczącym stanu lub opóźnień lotów.

Więcej na temat konsultantów Egencii ds. podróży

Gotowy by poznać Egencia?
Zadzwoń do nas:
+48 22 492 0 869
Porozmawiaj z przedstawicielem Egencia Polska
Dowiedz się więcej o nas