Skip to main content
Tristan Smith Headshot
Tristan Smith Headshot

Tristan Smith

Wiceprezes ds. handlowych małych i średnich firm

Tristan jest wiceprezeską firmy Egencia ds. handlowych małych i średnich firm. Do jej obowiązków należy kierowanie działem małych i średnich firm w firmie Egencia oraz zarządzanie zespołami sprzedaży z całego świata, a także doskonalenie programów podróży.

Wcześniej Tristan kierowała zespołem ds. strategii, fuzji i przejęć, podlegając bezpośrednio prezesowi firmy Egencia. Pracowała również jako wiceprezes ds. globalnej oferty transportu, zarządzając relacjami z przewoźnikami lotniczymi, kolejowymi, samochodowymi oraz dostawcami usług transportu lądowego i GDS z całego świata. Tristan rozpoczęła karierę w branży lotniczej, zajmując się strategią i sprzedażą w Australii i Stanach Zjednoczonych, a następnie przeniosła się do Bain & Company w Wielkiej Brytanii, firmy z branży doradztwa strategicznego.

Uzyskała tytuł licencjata handlu, marketingu i hotelarstwa Uniwersytetu Nowej Południowej Walii i dyplom MBA z zarządzania i strategii w działalności międzynarodowej w Kellogg School of Management na Northwestern University.

Mieszka w Londynie z mężem i trójką dzieci.

Zobacz kierownictwo firmy Egencia → 

Szukamy osób, których pasją są podróże i innowacje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy, aby dołączyć do zespołu Egencia.