Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Eksperckie porady dostosowane do potrzeb Państwa firmy

Nasi konsultanci ds. podróży służbowych odpowiadają za Państwa na trudne pytania.

Travel Management Consulting

Doskonalenie programu podróży służbowych

Firma Egencia oferuje usługi doradcze w zakresie podróży służbowych, aby na tej podstawie mogli Państwo przygotować dobrą strategię podróży służbowych i podejmować trafne decyzje dotyczące programu podróży. Nasi eksperci służą zaleceniami i informacjami opartymi na odpowiednich danych, aby pomóc w określeniu efektywności Państwa programu podróży, przygotowaniu lub zaktualizowaniu regulaminu podróży, spersonalizowaniu raportów oraz zarządzaniu procesami wyboru odpowiedniej oferty u dostawców podróży. Narzędzie Egencia do zarządzania podróżami możemy wdrożyć w ciągu tygodnia.

Klarowne dane dotyczące efektywności Państwa programu podróży służbowych.

Na podstawie najlepszych praktyk branżowych i naszego doświadczenia pomagamy w przygotowaniu danych programu podróży w sposób spełniający Państwa konkretne wymagania. Pomoże to Państwu w określeniu obszarów, w których można uzyskać oszczędności, zapewnieniu zgodności z regulaminem i poprawie zadowolenia podróżnych.

Black background promo blade

Łatwe planowanie zapytań ofertowych dzięki bezpłatnym szablonom

Sposób realizacji zapytań ofertowych w organizacji uległ zmianie. Dane i raporty dotyczące podróży uprościły i usprawniły proces zapytań ofertowych. Jak skoncentrować się na działaniach najważniejszych ze względu na cele biznesowe?

Poprawa wyników

Nasi eksperci ds. podróży służbowych pomogą Państwu w zarządzaniu relacjami z dostawcami.

Wiemy, jak ważne jest uzgodnienie odpowiednich cen i udogodnień dla całej Państwa organizacji. Chętnie zatem pomożemy Państwu maksymalizować korzyści uzyskiwane u bieżących dostawców, znaleźć nowych dostawców oraz wybrać najlepsze oferty.

Optymalizacja podróży służbowych

Na podstawie posiadanych danych i najlepszych praktyk branżowych nasi eksperci pomogą Państwu znaleźć oszczędności oraz uzyskać najlepszą stopę zwrotu z inwestycji w kontekście programu podróży.

Możemy również zapoznać się z Państwa regulaminem podróży, aby zarekomendować rozwiązania pozwalające na osiągniecie najważniejszych celów, takich jak na przykład zapewnienie zgodności z regulaminem, ograniczenie stopnia utraty rezerwacji lub realizacja innych celów związanych z programem podróży.

Travel Culture
Light-grey-mobility

Do pobrania bezpłatnie: Nowa wersja programu podróży

2020 r. zmienił sposób prowadzenia działalności na całym świecie. Zmienił się też świat podróży służbowych. Firma BTN Group we współpracy z firmą Egencia przeprowadziła badanie wśród menedżerów ds. podróży i kadry kierowniczej, aby dowiedzieć się, jak firmy podchodzą do zorganizowanych podróży służbowych dziś i w przyszłości.

Tutaj mogą Państwo pobrać opracowanie, z którego dowiedzą się Państwo więcej o trendach dotyczących podróży służbowych.

Egencia Travel Academy

W ramach programu Egencia Travel Academy managerowie ds. podróży mogą obejrzeć przydatne filmy poświęcone różnym zagadnieniom, takim jak zarządzanie przychodami ze sprzedaży biletów lotniczych lub korzystanie z systemu GDS (Global Distribution System). Oferujemy Państwu wszystko, co jest potrzebne do zrozumienia zasad funkcjonowania tej złożonej, niejednorodnej branży.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej?
Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. podróży służbowych.