Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Eksperckie porady dostosowane do potrzeb Państwa firmy

Odpowiadamy za Państwa na trudne pytania.

Travel Management Consulting

Doskonalenie programu podróży służbowych

Firma Egencia oferuje usługi doradcze w zakresie podróży służbowych, aby na tej podstawie mogli Państwo przygotować dobrą strategię podróży służbowych i podejmować trafne decyzje dotyczące programu podróży. Nasi eksperci służą zaleceniami i informacjami opartymi na odpowiednich danych, aby pomóc w określeniu efektywności Państwa programu podróży, przygotowaniu lub zaktualizowaniu regulaminu podróży, spersonalizowaniu raportów oraz zarządzaniu procesami wyboru odpowiedniej oferty u dostawców podróży. Narzędzie Egencia do zarządzania podróżami możemy wdrożyć w ciągu tygodnia.

Klarowne dane dotyczące efektywności Państwa programu podróży służbowych.

Na podstawie najlepszych praktyk branżowych i naszego doświadczenia pomagamy w przygotowaniu danych programu podróży w sposób spełniający Państwa konkretne wymagania. Pomoże to Państwu w określeniu obszarów, w których można uzyskać oszczędności, zapewnieniu zgodności z regulaminem i poprawie zadowolenia podróżnych.

Black background promo blade

Łatwe planowanie zapytań ofertowych dzięki bezpłatnym szablonom

Sposób realizacji zapytań ofertowych w organizacji uległ zmianie. Dane i raporty dotyczące podróży uprościły i usprawniły proces zapytań ofertowych. Jak skoncentrować się na działaniach najważniejszych ze względu na cele biznesowe?

Poprawa wyników

Nasi eksperci ds. podróży służbowych pomogą Państwu w zarządzaniu relacjami z dostawcami.

Wiemy, jak ważne jest uzgodnienie odpowiednich cen i udogodnień dla całej Państwa organizacji. Chętnie zatem pomożemy Państwu maksymalizować korzyści uzyskiwane u bieżących dostawców, znaleźć nowych dostawców oraz wybrać najlepsze oferty.

Optymalizacja podróży służbowych

Na podstawie posiadanych danych i najlepszych praktyk branżowych nasi eksperci pomogą Państwu znaleźć oszczędności oraz uzyskać najlepszą stopę zwrotu z inwestycji w kontekście programu podróży.

Możemy również zapoznać się z Państwa regulaminem podróży, aby zarekomendować rozwiązania pozwalające na osiągniecie najważniejszych celów, takich jak na przykład zapewnienie zgodności z regulaminem, ograniczenie stopnia utraty rezerwacji lub realizacja innych celów związanych z programem podróży.

Travel Culture

Dostosowywanie programu podróży na podstawie danych

Dane na stałe wpisały się w naszą codzienność. Codziennie wykorzystujemy ponad 189 miliardów wierszy danych, aby świadczyć internetowe usługi najwyższej jakości naszym klientom i zapewnić menedżerom ds. podróży informacje, które przyniosą im oszczędności. Jak dane w programie podróży służbowych mogą pomóc firmie?

Optimize Business Travel Program During Coronavirus

Egencia Travel Academy

W ramach programu Egencia Travel Academy managerowie ds. podróży mogą obejrzeć przydatne filmy poświęcone różnym zagadnieniom, takim jak zarządzanie przychodami ze sprzedaży biletów lotniczych lub korzystanie z systemu GDS (Global Distribution System). Oferujemy Państwu wszystko, co jest potrzebne do zrozumienia zasad funkcjonowania tej złożonej, niejednorodnej branży.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej?
Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami ds. podróży służbowych.