Skip to main content
Travel-Management_Full-Hero1
Travel-Management_Hero_Mobile1

Doświadczenia mają charakter indywidualny

Państwa działalność jest jedyna w swoim rodzaju.
Niech Państwa firmowe spotkania i wydarzenia też takie będą.

Meetings And Events That Matter

Istotne spotkania i wydarzenia

Z naszą pomocą łatwo przygotują i przeprowadzą Państwo niezapomniane merytoryczne spotkania i wydarzenia biznesowe. Przy pomocy naszego specjalisty od planowania spotkań biznesowych i wydarzeń firmowych odpowiednio zaprezentują Państwo swoją organizację.

Gdy podróżuje ze sobą co najmniej dziesięć osób w naszej branży są uznawane za grupę. Oznacza to, że do takich podróżnych zastosowanie mają specjalne zasady i warunki oraz reguły anulowania rezerwacji, które należy starannie monitorować, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów i opłat.

Nie jest to jednak żaden problem, ponieważ możemy w tym Państwu pomóc. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie logistyki i potrafimy zorganizować wydarzenie mające zarówno dziesięciu, jak i 20 tys. uczestników lub odbywające się zarówno w jednej, jak i w wielu lokalizacjach. Pod naszym nadzorem wszystko odbywa się sprawnie i bezproblemowo, aby mogli się Państwo skupić na samym wydarzeniu.

Black background promo blade

10 wskazówek dotyczących wdrożenia programu podróży firmowych

Najlepsze praktyki, które ułatwią i przyspieszą wdrożenie programu podróży służbowych.

Nasze możliwości

Image
Travel Support

Podróże grupowe

Organizacja i rezerwacja transportu lotniczego i kolejowego jako samodzielna usługa lub w ramach większego ...
Image
Multinational Corporate

Spotkania i zakwaterowanie

Organizacja pokoi hotelowych dla grup, rezerwacja sal konferencyjnych dla małych grup, wyszukiwanie obiektów.
Image
Global Card

Wydarzenia z pełnym zakresem usług

Oferujemy zarządzanie wydarzeniami z wyborem à la carte, a nasi korporacyjni planiści wydarzeń opracują i z...

Inteligentne zarządzanie spotkaniami

Pomagamy w konsolidacji wydatków, proponując na bieżąco działania mające na celu kontrolę Państwa budżetu oraz sugerując sposoby lepszego planowania wydarzeń i zwiększania oszczędności. Wyznaczeni przez nas managerowie ds. organizacji spotkań i wydarzeń będą Państwu pomagać w ramach całego tego procesu na podstawie zgłaszanych przez Państwa przedsiębiorstwo konkretnych potrzeb.

Rozumiemy potrzebę sprawowania pełnego nadzoru nad wydarzeniem, angażujemy zatem specjalistów, którym można zaufać i którzy zwiększą wartość dodaną Państwa wydarzenia. Nasze dedykowane zespoły specjalizują się w każdej dziedzinie, ale zawsze będzie z Państwem współpracować doświadczony manager projektu, który przekaże Państwu przydatne wskazówki i zaoferuje pomoc. Dzięki naszej bogatej ofercie hoteli możemy natomiast uzyskać dla Państwa najlepsze możliwe ceny.

Doświadczenia uczestników są kluczem do udanego wydarzenia. Dostosowujemy zatem nasze sugestie tak, aby zmaksymalizować wspomniane doświadczenia. Pomożemy Państwu bez względu na wielkość wydarzenia. Mogą Państwo spokojnie zostawić w naszych rękach najtrudniejsze zadania i skorzystać z pomocy naszego dedykowanego zespołu, który zajmie się planowaniem, logistyką, organizacją podróży itp.

Smart Meetings Management
Travel Management Expense

Jeszcze łatwiejsze zarządzanie wydarzeniami online

Dzięki naszej ofercie zorganizowanie wydarzenia przy pomocy nowoczesnej technologii jest banalnie proste. W trybie online mogą Państwo wybierać różne opcje, aż będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru i kosztów.

Stale dążymy do organizowania jak najlepszych wydarzeń. Nasze narzędzie do zarządzania uczestnikami oferuje indywidualne plany podróży, widżet generujący kody QR, powiadomienia push, zindywidualizowane płatności itp.

Podczas spotkań oferujemy również połączenie z aplikacją z interaktywnymi funkcjami oraz połączenie z mediami społecznościowymi obsługującymi dane wydarzenie. Z przyjemnością łączymy dostępną na naszej platformie technologię zarządzania podróżami służbowymi z naszą zindywidualizowaną obsługą, aby Państwa wydarzenie było jak najlepsze.

Czy chcą Państwo zaplanować swoje kolejne spotkania lub wydarzenia?
Możemy zacząć już dziś.