Travel-Management-Center
Travel-Management-Center

Centrum zarządzania podróżami

Zadowoleni podróżni. Łatwiejsze zarządzanie podróżami. Większe oszczędności.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pomocnymi zasobami.

Travel Management Coronavirus

Koronawirus: Bezpieczeństwo podróżnych i nieprzerwana działalność

 • W Centrum pomocyznajdą Państwo najnowsze ogłoszenia, wskazówki dotyczące zarządzania programem podróży służbowych w czasie kryzysu związanego z COVID-19 i wpływie pandemii na podróżnych i program podróży.
 • W społeczności Egencia Connect mogą Państwo dzielić się wskazówkami i najlepszymi praktykami z innymi użytkownikami, a w Centrum COVID-19 znajdą Państwo najświeższe informacje.

Travel Management Academy

Uczestnicy tego szkolenia poznają cenne wskazówki i zdobędą nowe umiejętności w zakresie zarządzania podróżami — bez względu na to, czy są doświadczonymi menedżerami ds. podróży czy znajdują się dopiero na początku tej drogi. Program szkolenia składa się z czterech kursów, a ich celem jest:

 • Przedstawienie menedżerom ds. podróży obecnej sytuacji na rynku podróży biznesowych. 
 • Przygotowanie menedżerów ds. podróży na udział w rozmowach strategicznych dotyczących powrotu firmy do bardziej standardowego trybu pracy i podróży służbowych. 
 • Wymiana opinii na obecnie aktualne tematy, takie jak zarządzanie ryzykiem w podróży i zachowanie przy tym należytej staranności w świecie zmagającym się ze skutkami pandemii COVID-19. 
 • Omówienie najlepszych praktyk w zakresie zarządzania programem podróży służbowych, takich jak konfiguracja najbardziej odpowiedniej metody płatności, dbanie o ekologię podczas tworzenia programu podróży, optymalizacja oszczędności i maksymalizacja zwrotu z inwestycji.

Zapraszamy na szkolenie już teraz 

Travel Management Academy
Egencia-Connect-Community

Egencia Connect Community

Egencia Connect Community to wszystko, czego potrzebują menedżerowie ds. podróży, aby odnieść sukces.

 • Pomoc w zakresie programu podróży — szybkie wyszukiwanie odpowiedzi, zadawanie pytań firmie Egencia i innym użytkownikom oraz korzystanie z narzędzia do internetowej obsługi zgłoszeń (dostępne w Australii pod koniec tego roku).
 • Wszystko, co niezbędne, w jednym miejscu — informacje na temat produktów, aktualności branżowe, wydarzenia i najlepsze praktyki.
 • Mogą Państwo udoskonalić swój program podróży i rozwinąć karierę, dzieląc się opiniami na temat działalności firmy Egencia, biorąc udział w pilotażowych programach i odkrywając możliwości wyróżnienia się na rynku. Mogą też Państwo nawiązywać kontakty i dzielić się najlepszymi praktykami z innymi.
 • W zamian dostaną Państwo punkty i nagrody, które można wykorzystać na karty podarunkowe lub szkolenia.
 • Łatwy dostęp do społeczności za pomocą danych logowania Egencia.

Nową społeczność można znaleźć tutaj. https://community.egencia.com

Zarządzanie podróżami — zasoby

Jako Państwa partner ds. podróży służbowych robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Państwa program podróży się sprawdził. Dlatego opracowaliśmy te materiały dla menedżerów ds. podróży Egencia:

 • Przewodniki, które umożliwiają weryfikację programu podróży i poprawę jego skuteczności, ułatwiają implementację narzędzi internetowych i przestrzeganie zasad.
 • Klient poczty e-mail i narzędzia do komunikacji, które umożliwiają promowanie marki na całym świecie i ułatwiają realizację programu podróży oraz przestrzeganie zasad.
 • Zalecenia, które umożliwiają zwiększenie oszczędności dzięki programom lojalnościowym i korzystaniu z usług partnerów Egencia Advantage.
 • Lista kontrolna do weryfikacji komunikacji z firmą Egencia.
 • Szkolenia w Travel Management Academy.

Zasoby: https://community.egencia.com/s/manage-your-travel-program

Travel Management Resources

Aplikacja mobilna Egencia

Za pomocą aplikacji mobilnej Egencia podróżni biznesowi, organizatorzy podróży, osoby zatwierdzające i managerowi ds. podróży uzyskują wszystkie potrzebne im dane oraz mogą efektywnie i elastycznie rezerwować podróże służbowe, zarządzać nimi i wyświetlać o nich informacje.

W ten sposób można zdalnie zarządzać swoją podróżą i uzyskiwać na wyłączność przywileje dostępne tylko za pośrednictwem tej aplikacji.

Egencia Mobile App

Zadowoleni podróżni?

Proszę przekazać nam swoją opinię. Mają Państwo okazję do poinformowania firmy Egencia i innych podróżnych o swoich wrażeniach z obsługi. Zależy nam tylko na szczerych opiniach.

Happy Travelers

Od sponsorów

test ad 1

 

test ad 2

 

skyroam add long