Nowoczesny sposób organizacji podróży biznesowych

Egencia wprowadza nowoczesną technologię do świata podróży biznesowych. Egencia zawsze podąża za potrzebami Państwa biznesu.

Rezerwacja podróży jest prosta jak nigdy dotąd

Dzięki Egencii, rezerwacja podróży biznesowej jest prosta, efektywna i może zostać dokonana z dowolnego miejsca na świecie. Nasza platforma rezerwacji podróży online jest oparta o wiodącą technologię firmy Expedia, naszej firmy macierzystej oraz światowego lidera w branży podróży. Klienci firmy Egencia korzystają z doświadczeń milionów klientów Expedii, dzięki którym udało nam się opracować najbardziej intuicyjne rozwiązania w zakresie podróży służbowych. Znalezienie lotów, hoteli, samochodów do wynajęcia oraz opcji transportu kolejowego jeszcze nigdy nie było równie prostym zadaniem. Wystarczy wybrać odpowiednie opcje i można spokojnie zająć się sprawami biznesowymi.

Ekskluzywne oferty cenowe

Egencia oferuje swoim klientom z całego świata dostęp do największej bazy hoteli dostępnej online dzięki naszej współpracy z firmą Expedia oraz naszymi partnerami hotelowymi. Wyszukujemy dla Państwa najtańsze rozwiązania, specjalne promocje oraz ekskluzywne oferty cenowe. Egencia pomaga podróżnym dokonać właściwych wyborów, które będą zgodne z polityką firmy, dzięki kombinacji bazy naszych ofert z wynegocjowanymi przez klienta stawkami za pomocą jednego zintegrowanego narzędzia.

Mobilny dostęp

Aplikacja Egencii na urządzenia mobilne zapewnia aktualne informacje dotyczące lotów, interaktywne mapy oraz możliwość połączenia za pomocą kliknięcia z działem obsługi klienta Egencii.

Egencia Mobile dostarcza łączność, jakiej wymagają nowocześni podróżni biznesowi.

Wsparcie w czasie rzeczywistym

Egencia towarzyszy swoim klientom na każdym etapie podróży biznesowej. Podróżni mogą samodzielnie zarezerwować podróż lub też zwrócić się do przeszkolonych konsultantów korzystających z tej samej platformy, dzięki czemu znają oni politykę podróży oraz stawki wynegocjowane przez konkretnego klienta. 

Gotowy by poznać Egencia?
Zadzwoń do nas:
+48 22 492 0 869
Porozmawiaj z przedstawicielem Egencia Polska
Dowiedz się więcej o nas