Inteligentna, wielofunkcyjna aplikacja dla podróżujących, na Androida oraz iPhone’a

Egencia® app to podstawowa, inteligentna aplikacja towarzysząca osobom podróżującym służbowo, dostarczająca użytecznych informacji, wtedy, gdy są one najbardziej potrzebne. Dzięki przypomnieniom dokonywanym w odpowiednim czasie oraz użytecznym informacjom aplikacja Egencia® app oferuje prosty i interaktywny dostęp do trasy podróży.

Twój mobilny towarzysz podróży służbowej

Podobnie jak osobista asystentka podróży, aplikacja Egencia® app powiadamia Cię, kiedy należy zgłosić się do odprawy pasażerów, ostrzega, jeżeli hotel nie został zarezerwowany, a nawet przypomina Ci o uzupełnieniu benzyny w wynajętym samochodzie przed jego zwrotem – wraz z podaniem miejsca najbliższych stacji benzynowych. Szczegóły dotyczące lotu, hotelu, samochodu oraz rezerwacji miejsca w pociągu, a także powiadomienia są przekazywane bezpośrednio do urządzenia mobilnego, tak że zawsze masz najnowsze informacje w zasięgu ręki. A jeżeli część Twojej trasy zostanie opóźniona lub anulowana, Egencia® app pozwoli Ci na zakupienie i rezerwację miejsca w pobliskim hotelu lub też umożliwi Ci na połączenie się z doradcą w Egencia Travel celem zarezerwowania nowych elementów trasy podróżnej.

Pobierz Egencia® app

Egencia poprawia warunki nowoczesnej podróży służbowej dzięki aplikacji Egencia® app dostępnej teraz na urządzeniach Android oraz iPhone.

Egencia® app proponuje powiadomienia w czasie rzeczywistym, wyświetlenie lotów, odprawę online oraz inne funkcje, które sprawiają, że podróż służbowa staje się prostsza. Każdy użytkownik, w tym nawet ci, którzy nie są klientami firmy Egencia, może pobrać aplikację i wypróbować ją dzięki opcji „Przeglądarki” dostępnej na ekranie „Logowania”.

Pobierz aplikację Egencia® app dla iPhone’a oraz iPada

Pobierz aplikację Egencia® app dla urządzeń mobilnych Android

Zarezerwuj hotele i oszczędź

Aplikacja Egencia® app umożliwia podróżującym dostęp do sklepu i rezerwacji z największej na świecie listy hoteli – ponad 190 000 nieruchomości hotelowych na całym świecie. Użytkownicy aplikacji Egencia® app korzystają również ze specjalnych ofert hotelowych przeznaczonych wyłącznie dla urządzeń mobilnych (‘Mobile Only’) umożliwiających im rabaty wynoszące od 10% do 50% w 7 200 hotelach na świecie – co stanowi idealne wyjście przy wyszukiwaniu pobytów hotelowych w ostatniej chwili. Można w pełnym zaufaniu dokonać rezerwacji dzięki łatwym do zrozumienia informacjom dotyczącym zasad podróży, zdjęciom hoteli, a także dostępnych usług.

Użyteczna, interaktywna trasa

Dokonaj odprawy na lot, wyszukaj dostępne usługi lotniskowe, znajdź dojazd do lotniska lub do hotelu i uzyskaj jeszcze więcej informacji – Egencia® app dostarczy Ci najbardziej istotne informacje, uwzględniając okres Twojej podróży, a także interaktywne mapy każdego jej etapu.

Egencia® app dostarcza użytecznych informacji wtedy, gdy są one najbardziej potrzebne.

Lepsza technologia dla lepszej podróży

Podczas gdy Egencia® app posiada piękny interfejs dostosowany do klienta, aplikacja została zaprojektowana od podstaw z myślą o osobach podróżujących służbowo. Podstawy technologii do aplikacji mobilnych Egencia, podobnie jak wszystkie produkty i usługi należą i są administrowane przez Egencia, bez zlecania ich podwykonawcom. Ta zintegrowana platforma – scentralizowany system wykorzystywany przez pracowników biur podróży oraz podróżujących – oznacza współdziałanie pomocy dla agencji oraz istniejącej technologii. Rezerwacje dokonywane online lub offline są również aktualizowane w czasie rzeczywistym na aplikacji mobilnej, tak że zawsze wiesz co się dzieje, nawet kiedy jesteś już w drodze.

 • Użyteczna trasa

  Szybko i skutecznie dokonaj odprawy na lot, znajdź dojazd do hotelu lub lotniska, podziel się elementami podróży, a nawet więcej.

 • Powiadomienia dotyczące podróży

  Egencia® app dostarcza ogólnych, łatwych do przeczytania powiadomień, aby poinformować Cię o opóźnieniu lub anulowaniu Twojego lotu, a także umożliwia Ci wykonanie użytecznych kroków.

 • Ogólnoświatowe rezerwacje hoteli

  Podróżnicy na całym świecie korzystają ze spójnych, globalnych informacji podczas rezerwacji dokonywanych dzięki największej na świecie liście hoteli. Użytkownicy Egencia® app mogą również uzyskać rabaty od 10% - 50% dzięki specjalnej ofercie dla urządzeń mobilnych (‘Mobile Only’) w 7 200 hotelach na całym świecie.

 • Mapy i wskazówki kontekstowe

  Pozostań na trasie dzięki kontekstowo wyjaśnionej trasie podającej kolejne etapy, mapy oraz kierunki, jakie należy wybrać na każdym etapie podróży, a także mapy terminali w przypadku dłuższego pobytu na lotnisku.

 • Usługa oparta na najwyższej technologii

  Egencia® app oferuje standardową funkcję “naciśnij, aby się połączyć”, która jest dostępna na całym świecie.

 • Piękny nowy interfejs

  Inspirowany aplikacjami dla podróżujących klientów, ale opracowany z myślą o osobach podróżujących służbowo.

Gotowy by poznać Egencia?
Zadzoń do nas:
+ 48 22 492 0 869
Porozmawiaj z przedstawicielem Egencia Polska
Dowiedz sie wiecej o nas

Podróżujący korzystający z mobilnych urządzeń (w tym z telefonów Blackberry lub Windows) mogą uzyska

Podróżujący korzystający z mobilnych urządzeń (w tym z telefonów Blackberry lub Windows) mogą uzyskać wersję mobilnego Internetu Egencia. Egencia® Mobile zapewnia prosty dostęp do istniejących tras podróży i dostarcza na czas odpowiednich powiadomień na temat podróży.